Dom i ogród

Castorama karta podarunkowa

Ostatnia aktualizacja 2 lutego 2022 przez Redakcja

Dostępna w sklepach Castorama karta podarunkowa to niezwykle ciekawy i jednocześnie praktyczny sposób na prezent. Szczególnie docenią ją osoby, które są w trakcie remontu czy takowy planują. Dzięki temu mogą bowiem zminimalizować koszty z tym związane, wykorzystując kartę podarunkową na zakup niezbędnych materiałów.

Castorama karta podarunkowa co warto wiedzieć?

Na pewno do najważniejszych zalet, jakie daje karta podarunkowa do Castoramy jest możliwość zapłaty za zakupy dokonywane w sklepach sieci. Nie ma ograniczeń dotyczących tego, za jakie produkty klienci mogą zapłacić korzystając z takich kart.

To co musisz wiedzieć o karcie podarunkowej Castorama:

  • Przy jej użyciu możesz dokonywać zakupów wyłącznie w sklepach stacjonarnych Castorama.
  • Karta ważna jest 12 miesięcy
  • Saldo karty możesz sprawdzić w sklepie stacjonarnym

Castorama bon podarunkowy to wiele możliwości, które sprawiają że jest idealnie dopasowany do osoby która będzie nim obdarowana. Jedynym ograniczeniem w zasadzie jest kwota do wykorzystania jak również termin ważności karty.

Castorama karta podarunkowa online

Castorama nie posiada karty podarunkowej online. Niestety nie ma również możliwości kupowania za pomocą karty podarunkowej i nie wygląda na to, żeby w najbliższym czasie ta sytuacja miała ulec zmianie.

Castorama karta podarunkowa jak sprawdzić saldo?

Karta prezentowa Castorama umożliwia wielokrotne dokonywanie zakupów w ramach znajdujących się na niej środków. Klienci, którzy posiadają produkty takie jak oferowana przez Castorama karta podarunkowa saldo pozostałe do wykorzystanie mogą sprawdzić bez większych problemów.

  • Sprawdź paragon z kwotą
  • Poproś o podanie salda kasjera w sklepie Castorama
Czytaj również  Gdzie wyrzucić kable

W każdym sklepie stacjonarnym można poprosić pracowników z działu obsługi klienta o sprawdzenie salda karty. Nie ma możliwości sprawdzenia salda za pośrednictwem Internetu. Możliwość korzystania ze środków ma karcie wielokrotnie jest zdaniem klientów bardzo korzystna, bowiem nie muszą liczyć, czy wybrali produkty za określoną kwotę.

Castorama karta podarunkowa gdzie i jak kupić?

Kupno karty podarunkowej może być pewnym problemem. Oferowana przez Castorama karta podarunkowa dostępna jest wyłącznie w sklepach tej sieci.

  • W sklepach stacjonarnych Castorama

Karty podarunkowej Castorama nie kupisz na oficjalnej stronie internetowej

Castorama karta podarunkowa ważność

Dla klientów, którzy korzystają z produktów takich jak Castorama karta podarunkowa istotne jest aby kontrolować jej ważność. Po upływie terminu ważności bowiem nie ma możliwości zapłaty środkami na karcie. Nie ma również możliwości przedłużenia ważności karty.

Jeśli chodzi o ważność, jaką ma karta podarunkowa Castorama aktywacja karty jest momentem, od którego rozpoczyna się okres 12 miesięcznej ważności karty. Warto więc sprawdzać co jakiś czas, jaki jest termin ważności karty, aby znajdujące się na niej środki nie przepadły.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *