Capri Sun gdzie kupić

Estimated read time 3 min czytania

Capri Sun to dedykowany dzieciom napój w saszetce ze słomką. Jest to pewien odpowiednik popularnych soków w kartoniku, aczkolwiek producent Capri Sun zadbał o to, aby w produkcie znajdowały się tylko naturalne aromaty, bez żadnych konserwantów ani sztucznych słodzików. Napój popularny jest w wielu krajach świata na czterech kontynentach. W Polsce też często można go spotkać. Gdzie kupić Capri Sun?

Capri Sun dlaczego warto kupić?

Napoje Capri Sun dostępne są w różnych ciekawych, owocowych smakach. Najczęściej wybierany jest napój pomarańczowy, aczkolwiek producent przygotował także sok o smaku multiwitaminy, owoców egzotycznych oraz ciekawe smaki, takie jak Mystic Dragon czy Fun Alarm.

Soki Capri Sun stały się popularne przede wszystkim ze względu na naturalny skład. W produktach nie znajdziemy sztucznych barwników ani konserwantów, a jedynie soki owocowe oraz naturalne aromaty i substancje konserwujące.

Napoje Capri Sun charakteryzują się tym, że dostępne są w foliowej saszetce ze słomką, co ułatwia dzieciom ich spożywanie. Marka charakteryzuje się nie tylko tym, że jej soki są naturalne, ale również opakowaniem, które nadaje się do recyclingu.

Dzięki zawartości witamin naturalnie występujących w owocach, napoje Capri Sun stanowią ciekawą alternatywę dla innych kolorowych napojów.

capri sun gdzie kupic

Capri Sun – gdzie kupić stacjonarnie?

Capri Sun to napój owocowy dla dzieci, który cieszy się dość dużą popularnością. Jest to produkt charakterystyczny ze względu na opakowanie oraz dołączoną do niego słomkę. Chcąc kupić Capri Sun w sklepie stacjonarnym, wystarczy odwiedzić pierwszy dostępny sklep spożywczy.

Nie ma gwarancji, że napój znajdziemy w sklepiku osiedlowym, choć jest na to szansa. Natomiast Capri Sun znajduje się w standardowej ofercie większości sieciowych marketów, np. Auchan czy Carrefour.

  • Carrefour
  • Rossmann
  • E.Leclerc
  • Selgros

Napoje znajdują się zazwyczaj na półkach z innymi sokami i napojami owocowymi, choć czasem możemy znaleźć je także w sekcji zdrowej żywności.

Czytaj również  Bajgle gdzie kupić?

Capri Sun dostępny jest w różnych smakach, a dzieci go uwielbiają, dlatego też większość dyskontów dba o to, aby mieć taki sok w swoim asortymencie.

Capri Sun – gdzie kupić przez internet?

Najłatwiejszą opcją zakupu Capri Sun w dowolnym smaku online, jest strona producenta. Napój jednak dostępny jest w większej ilości miejsc. Bez problemu znajdziemy ciekawe oferty, przeszukując portal Ceneo lub Allegro.

Warto też wejść na internetowe strony dyskontów spożywczych, aby sprawdzić, czy nie ma aktualnie promocji na Capri Sun. Co więcej, w sieci łatwiej jest kupić Capri Sun w większych ilościach, zaglądając, np. na strony hurtowni spożywczych.

  • Ceneo
  • kuplepsze.pl
  • cosdobrego.eu
  • dodomku.pl

Capri Sun to napoje owocowe, charakteryzujące się naturalnym składem. Marka znana jest z tego, że jej produkty nie zawierają sztucznych barwników i konserwantów. Gdzie można kupić Capri Sun?

Produkt jest bardzo popularny, dlatego znajduje się w asortymencie większości sklepów spożywczych. W większych ilościach bez problemu znajdziemy napoje Capri Sun w różnych smakach w sprzedaży internetowej. Sprawdź również gdzie kupić grappa ice.

Sprawdź również

A to znasz?

+ Nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj swój