Redakcja

Cieszymy się, że możemy tworzyć dla was artykuły. Zapraszamy do lektury.

Boś Bank sesje i godziny księgowania przelewów

Posted by

Boś Bank gdziny sesji przelewów

Płynność środków jest bardzo ważnym elementem w każdej firmie, dlatego znajomość godzin księgowania jest niezbędna, by całość działała dobrze i bez zarzutu. Osoby prywatne często również muszą mieć pieniądze w określonym terminie lub muszą wysłać choćby podatek, który musi dotrzeć na czas. Dlatego jeśli masz konto Boś banku, to musisz wiedzieć kiedy w banku tym są godziny księgowania przelewów. Warto też znać informacje odnośnie przelewów zagranicznych lub tych weekendowych.

Boś bank godziny księgowania przelewów

Przesyłanie środków jest codziennością, która dla niektórych będzie jedynie rzadką czynnością, a dla innych cyklicznym obowiązkiem, za niedotrzymanie którego, można ponieść konsekwencje. W jednym i drugim przypadku warto wiedzieć kiedy są w Boś bank godziny księgowania przelewów. Dzielą się one na sesje przychodzące oraz sesje wychodzące. Oba warianty mają konkretne godziny sesji, przez które większość przelewów może dotrzeć na czas, jeśli dobrze korzystamy z wyznaczonych przez sesje godzin.

Boś bank sesje przychodzące

Sesja przychodząca to ta, w której przelew jest księgowany w oddziale banku. W zależności od godziny wysłania przelewu, znajdzie się on na naszym koncie w zależnym od wcześniej wspomnianego czynnika czasie. Sesje przychodzące to inaczej czas, w którym pieniądze mogą pojawić się na koncie. Boś bank sesje przychodzące:

 • I sesja przychodząca: po godzinie 11:00
 • II sesja przychodząca: po godzinie 15:00
 • III sesja przychodząca: po godzinie 17:30

W zależności, kiedy przelew został wysłany, a dokładniej w której sesji wychodzącej oddziału banku nadawcy, możemy spodziewać się przelewu podczas następnej sesji przychodzącej naszego banku, dlatego boś bank sesje przychodzące ma rozplanowane w takich, a nie innych godzinach, by pokryło się to z czasem sesji innych banków.

Czytaj również  Gdzie sprzedać złoto

Boś bank sesje wychodzące

Sesje wychodzące to takie, w których pieniądze wysyłane są do innego oddziału bankowego. Boś bank sesje wychodzące ma w takich godzinach, by pokrywały się z sesjami przychodzącymi innych banków, by system miał czas na przetworzenie danych. Im wcześniej wyślemy pieniądze, tym wcześniejsza sesja, tym szybciej będą na koncie odbiorcy.

 • I sesja wychodząca: 9:30 – przelew musi być wysłany do godziny 8:35
 • II sesja wychodząca: 13:30 – przelew musi być wysłany do godziny 12:35
 • III sesja wychodząca: 16:00 – przelew musi być wysłany do godziny 16:00

Sesje ELIXIR Boś bank

ELIXIR to system przelewów wewnątrzkrajowych międzyoddziałowych. Dzięki niemu nadawane są sesje przelewowe w konkretnych godzinach, a każdy przelew przechodzi przez dwie sesje przelewowe. Najpierw sesja wychodząca, później sesja przychodząca. Następnie pieniądze są księgowane na koncie odbiorcy. Sesje ELIXIR Boś bank, to inaczej przelewy krajowe międzyoddziałowe.

Boś Bank przelewy zagraniczne

Boś bank oferuje szybkie i tanie przelewy zagraniczne w walucie wymienialnej lub w PLN. Koszt przelewów będzie uwarunkowany krajem, kwotą oraz walutą, dlatego wszystkie niezbędne dane w związku z Boś bank przelewy zagraniczne, można znaleźć na ich stronie internetowej, gdzie znajduje się tabela opłat i prowizji.

 • Przelew zagraniczny w trybie standardowym – po 2 dniach od zlecenia przelewu
 • Przelew zagraniczny w trybie pilnym – w kolejnym dniu roboczym
 • Przelew zagraniczny w trybie ekspresowym – w tym samym dniu gdy przelew został przyjęty do realizacji

Boś Bank przelewy w weekend

Przelewy w weekend są możliwe poprzez dwie opcje. Pierwsza z nich to przelew wewnątrz-oddziałowy, gdyż pieniądze nie muszą przechodzić przez system ELIXIR, natomiast przelew międzyoddziałowy w weekend możliwy jest za pośrednictwem usługi przelew ekspresowy.

 • W ramach systemu rozliczeniowego Elixir, przelewy nie są realizowane w soboty i niedziele.
 • W weekendy realizowane są wyłącznie przelewy wewnętrzne
Czytaj również  Od ilu lat można pracować w MC i KFC?

Boś bank godziny księgowania ma usytuowane w taki sposób, by przelewy przychodziły oraz zostawały wysyłane najszybciej jak to możliwe. Sesje ELIXIR Boś bank są wykonywane sprawnie, a sesje przychodzące boś bank oraz sesje wychodzące boś bank są w konkretnych godzinach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *