Beyond meat gdzie kupić

Estimated read time 3 min czytania

Coraz popularniejszym wyborem w dzisiejszych czasach staje się mięso roślinne. Na światowym rynku dominują dwie marki, które je oferują: Impossible Foods oraz Beyond Meat. Choć w asortymencie tych firm znajdziemy wiele produktów, największym powodzeniem cieszą się roślinne burgery, imitujące swoją strukturą prawdziwą wołowinę. Gdzie można kupić burgery Beyond Meat i Impossible Foods?

Beyond Burger – dlaczego warto kupić?

Beyond Burger to produkt całkowicie roślinny, który wygląda i smakuje jak mięso. Jest to bardzo ciekawa i nowoczesna alternatywa dla wszystkich osób, które, ze względów ideologicznych lub zdrowotnych, zdecydowały się nie jeść produktów, pochodzenia zwierzęcego. Beyond Burger to jednak nie tylko produkt dla wegan i wegetarian, gdyż może on zasmakować także miłośnikom mięsa.

Beyond Burger składa się z białka grochu, a w jego składzie znajdziemy więcej protein niż w mięsie mielonym.

Produkt nie zawiera GMO ani soi czy glutenu, może więc być też spożywany przez osoby z celiakią.

Śladowe ilości buraków odpowiadają za mięsistą czerwień burgera, a olej kokosowy i skrobia ziemniaczana wpływają na jego soczystość.

Impossible burger to również mięso roślinne, przygotowane przez markę Impossible Foods, stanowiącą głównego konkurenta firmy Beyond Meat. Sławę firmie przyniosło stworzenie „krwawiącego” burgera, którego jednym ze składników okazała się sojowa leghemoglobina, czyli roślinne białko, które swoją budową zbliżone jest do hemoglobiny.

W asortymencie Impossible Foods znajdziemy nie tylko roślinną wołowinę, ale także „hemową” wieprzowinę oraz roślinne kiełbaski.

Gdzie można kupić Impossible Burger? Otóż produkty marki coraz częściej pojawiają się także w sprzedaży detalicznej, a więc można je spotkać w niektórych sieciowych marketach.

gdzie kupic beyond meat

Beyond Meat – gdzie kupić stacjonarnie?

Beyond Meat to produkt coraz bardziej rozpoznawalny na całym świecie i z tego względu coraz częściej pojawia się w sprzedaży stacjonarnej.

  • Kaufland
  • Lidl
  • Biedronka
  • Carrefour
Czytaj również  Czy kurier GLS pracuje w soboty

Najczęściej znajdziemy produkty takie jak Beyond Burger w marketach dyskontowych, takich jak Kaufland, Tesco czy Lidl.

Ze względu na dużą popularność właściwie nietrudno jest znaleźć żywność marki w lodówkach tego typu sklepów.

Beyond Meat – gdzie kupić przez internet?

Beyond meat, czyli roślinne mięso, cieszy się coraz większą popularnością. Nikogo to nie dziwi, ponieważ zawiera dobrej jakości białko, a jednocześnie pozbawione jest GMO oraz glutenu.

Beyond Burger stanowi więc bardzo ciekawą alternatywę dla wegetarian i wegan, którzy chętnie korzystają z okazji i często wybierają właśnie takie produkty zamiast standardowych burgerów.

  • Ceneo
  • Allegro
  • evergreen

Mimo tego, że mięso roślinne przyciąga przede wszystkim uwagę osób, które nie jedzą mięsa, to może zasmakować także tym, którzy od niego nie stronią. C

iekawy smak i dobra jakość sprawiają, że mięso roślinne coraz częściej można spotkać w lokalnych marketach. Zastanawiając się, gdzie kupić beyond meat, warto poszukać produktu także w ofertach sklepów internetowych z żywnością wegańską.

Sprawdź również

A to znasz?

+ Nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj swój