Baterie AAAA gdzie kupić

Estimated read time 3 min czytania

Baterie AAAA nazywane są także małymi paluszkami i wykorzystywane są do zasilania różnego rodzaju urządzeń elektrycznych. Bardzo często tego typu baterie stanowią jedyne rozwiązanie dla stosowanych na co dzień urządzeń mobilnych, takich jak latarki, piloty czy kalkulatory. Zazwyczaj zasilane są nimi też odtwarzacze mp3 lub mp4, jak również inne mniejsze gadżety, które często lubimy mieć pod ręką. Gdzie można kupić baterie AAAA?

Baterie AAAA – gdzie kupić stacjonarnie?

Baterie AAAA to produkt, którego nie trzeba daleko szukać. Zazwyczaj, kupując jakieś urządzenie, które zasilane jest takimi bateriami, otrzymujemy komplet w opakowaniu. Warto jednak mieć zawsze jakieś małe paluszki w zapasie.

Istnieje wiele znanych firm, oferujących baterie AAAA. Chyba każdy z nas spotkał się z takimi nazwami jak Duracell czy Energizer, choć wielu innych producentów również udostępnia tego typu produkty.

Baterie AAAA znajdziemy z pewnością w pierwszym lepszym sklepie elektrycznym, ale nie tylko. Są one tak powszechne, że szeroki wybór tych produktów oferują nie tylko sklepy budowlane, ale i popularne markety, takie jak Tesco, Kaufland czy Carrefour.

  • Media Markt
  • Kaufland
  • Kioski
  • Auchan
  • Carrefour

Znajdują się one zazwyczaj w sekcji z innymi bateriami, wydzielonej specjalną półką lub korytarzem.

Można powiedzieć, iż baterie AAAA w pewnych sytuacjach stanowią produkt pierwszej potrzeby, gdyż wielu osobom trudno jest wyobrazić sobie wieczór bez telewizora, zasilanego pilotem na baterie, czy też słuchania ulubionej muzyki z odtwarzacza.

Baterie AAAA najczęściej dostępne są w opakowaniach po dwie lub cztery sztuki. Ich koszt wynosi od kilku do kilkunastu złotych.

bateria aaaa gdzie kupic

 

Baterie AAAA – gdzie kupić przez internet?

Nikt nie powinien mieć problemu ze znalezieniem małych paluszków w sieci. Wiele sklepów internetowych oferuje tego typu produkty zarówno na oficjalnych witrynach, jak i portalu Allegro. W sprzedaży online znajdziemy baterie AAAA różnych producentów oraz w różnych ilościach.

Czytaj również  Kurkuma gdzie kupić

Jeżeli chcemy znaleźć najlepsze oferty, możemy odwiedzić wyszukiwarkę Ceneo. Baterie alkaliczne w internecie kupić można już nawet od 5 złotych za opakowanie. Co więcej, wiele sklepów internetowych oferuje także większe opakowania, zawierające na przykład 12 lub 24 sztuki baterii.

  • Ceneo
  • Allegro
  • tim.pl
  • north.pl

Takie zestawy gigapack ciężko będzie nam znaleźć w sprzedaży stacjonarnej, chyba że natrafimy na specjalną promocję. Oczywiście baterie alkaliczne AAAA w sieci kupić można także w ilościach hurtowych.

Baterie AAAA zwane także małymi paluszkami to popularny produkt, służący do zasilania wielu elektronicznych urządzeń mobilnych i nie tylko. Warto mieć w domu zapas takich baterii, gdyż nigdy nie wiemy, kiedy może okazać się konieczna ich wymiana na nowe.

Gdzie kupić baterie AAAA? Produkt ten jest powszechnie dostępny nie tylko w marketach budowlanych i sklepach elektronicznych, ale również w sieciowych marketach spożywczych, czy też punktach całodobowych, takich jak stacje benzynowe oraz w sklepach, otwartych w niedzielę i święta, jak Żabka. W przypadku, gdy interesują nas opakowania, zawierające większe ilości baterii AAAA, najlepiej poszukać ich w sprzedaży online.

Sprawdź również

A to znasz?

+ Nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj swój