Technologia

Bateria cr1620 gdzie kupić?

Ostatnia aktualizacja 16 kwietnia 2022 przez Redakcja

Chyba każdy wie, jak wyglądają baterie guzikowe, wykorzystywane najczęściej do zasilania zegarków, wag, kalkulatorów czy sprzętu medycznego. Choć większość z nich ma taki sam kształt, każda charakteryzuje się pewnymi parametrami, na które warto wrócić uwagę, wybierając baterię do danego rodzaju sprzętu. Jedną z baterii guzikowych jest bateria cr1620, gdzie kupić taki produkt i do czego można go wykorzystać?

Bateria cr1620 – dlaczego warto kupić?

Baterie guzkowe dostępne są w postaci małych ognisk o dużej wydajności. Swoją nazwę zawdzięczają temu, że swoim wyglądem przypominają guziki. Występują w szerokiej gamie urządzeń, z których korzystamy na co dzień.

Na baterie guzikowe bardzo często zasilane są zegarki lub wagi kuchenne, jednak znajdziemy je także w zabawkach czy kluczykach samochodowych.

Dzięki znormalizowanym wymiarom i określonym napięciom baterii guzkowych nikt nie powinien mieć problemu ze znalezieniem odpowiedniej do danego urządzenia. Bateria cr1620 charakteryzuje się wyższym zakresem napięcia 3V, a jej powłoka jest litowa, dzięki czemu może być używana także w ekstremalnych temperaturach (od -20 do +60 stopni).

Zastosowanie wysokiej jakości materiałów sprawia, że bateria cr1620 sprawdzi się do różnego rodzaju niewielkich urządzeń elektronicznych, pozwalając na ich sprawne i wydajne działanie.

gdzie kupic baterie cr1620

Bateria cr1620 – gdzie kupić stacjonarnie?

Baterie guzikowe są dość popularne, gdyż wykorzystuje się je w wielu urządzeniach elektronicznych. Z tego względu również nie jest trudno je znaleźć w sprzedaży stacjonarnej. Gdzie kupić baterie guzikowe?

Wystarczy odwiedzić większy market, który oferuje, oprócz produktów spożywczych, także inne artykuły. Baterie guzikowe dostępne są zazwyczaj w takich punktach jak Tesco czy Kaufland.

  • Kaufland
  • Media Markt
  • RTV Euro AGD
  • Media Expert
  • Empik

Oczywiście baterii poszukać można także w sklepach elektronicznych, często pojawiają się również w marketach budowlanych.

Czytaj również  Konfiguracja MMS T-Mobile

Bateria cr1620 dostępna jest w opakowaniu jednej lub większej ilości sztuk. Koszt jednego opakowania, zawierającego jedną baterią wynosi od 3 do ok. 6 złotych.

Bateria cr1620 – gdzie kupić przez internet?

Internet to skarbnica możliwości, a od czasu, gdy popularność zakupów online wzrosła, znajdziemy tam praktycznie wszystko. Nikt nie powinien mieć problemu z zakupem baterii cr 1620 online. Wystarczy odwiedzić popularną wyszukiwarkę Allegro, gdzie wielu sprzedawców udostępnia swoje produkty.

Ciekawe oferty pojawiają się także na wyszukiwarce Ceneo, aczkolwiek możemy skorzystać również z propozycji internetowych sklepów elektronicznych, takich jak RTV EURO AGD czy MediaExpert.

  • Ceneo
  • Allegro
  • Internetowe sklepy z bateriami
  • Internetowe sklepy sieci sklepów z elektroniką

Większość osób wie, gdzie kupić baterie guzikowe i nie musi daleko szukać. Tego typu produkty wyróżniają się dużą wydajnością, dlatego producenci sprzętu elektronicznego często wybierają je jako źródło zasilania.

Baterie cr1620 są lekkie, dzięki czemu doskonale sprawdzają się do drobnego sprzętu mobilnego, takiego jak kluczyki samochodowe, które często nosimy w torbie lub kieszeni. Baterie guzikowe są powszechnie dostępne w sprzedaży w atrakcyjnych cenach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *