Redakcja

Cieszymy się, że możemy tworzyć dla was artykuły. Zapraszamy do lektury.

Aplikacja Shell ClubSmart

Posted by

aplikacja shell clubsmart

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów Shell proponuje możliwość korzystania z aplikacji ClubSmart, przeznaczonej dla posiadaczy kart Shell Clubsmart. Daje ona możliwość personalizacji posiadanej już karty lub założenie nowej. Aplikacja ClubSmart oferuje szereg możliwości, ułatwiających w znaczący sposób korzystanie z programu. Zajmuje niewiele miejsca w pamięci telefonu, co sprawia że mogą z niej korzystać bez problemu również posiadacze starszych modeli smartfonów.

Aplikacja Shell ClubSmart korzyści

Użytkownicy programu ClubSmart decydują się na zainstalowanie aplikacji przede wszystkim ze względu na bardzo wiele korzyści, jakie im daje. Poza możliwością sprawdzania stanu punktów aplikacja ClubSmart to wiele innych możliwości, jak na przykład korzystanie ze spersonalizowanych kuponów. Umożliwiają one uzyskanie znacznie większej ilości punktów za konkretne transakcje lub też oszczędzanie pieniędzy.

Użytkownicy aplikacji uzyskują również dostęp do historii punktów czy możliwości wyszukania najbliższej stacji, na której karty ClubSmart są uznawane. Dostępna w niej wirtualna karta CubSmart umożliwia również wymianę punktów na nagrody, oczywiście na oferujących taką możliwość stacjach. Korzystanie z aplikacji to przede wszystkim znaczna oszczędność czasu. Dobrze będzie również sprawdzić korzyści jakie daje karta paliwowa Shell.

Aplikacja Shell ClubSmart jak pobrać i zanstalować?

Aby rozpocząć korzystanie z aplikacji Clubsmart wystarczy ją pobrać. Najlepiej pobierać aplikacje ze sprawdzonych miejsc, co daje pewność ich bezpieczeństwa jak również tego, że klient instaluje odpowiednią aplikację. Aplikacja Shell ClubSmart daje możliwość zarówno rejestracji w programie nowego użytkownika jak też rejestrację już posiadanej karty.

Osoby które posiadają konto założone za pośrednictwem strony internetowej mogą się zalogować tymi samymi danymi, aby uzyskać dostęp do swojej karty. Podczas rejestracji w aplikacji konieczne będzie podanie danych takich jak imię i nazwisko czy adres poczty mail.

Wszystkie dane podane w czasie rejestracji są chronione przed ostępem e strony niepowołanych osób.

Czytaj również  Co to jest Amazon i jak działa?

Aplikacja Shell ClubSmart czy warto?

Zdaniem przede wszystkim korzystających z niej użytkowników aplikacja Shell ClubSmart jest niezwykle przydatna. Umożliwia zbieranie punktów i ich wymianę na nagrody lub płatność za zakupy, co przede wszystkim oznacza dla klienta oszczędność.

Jej zaletą jest z pewnością intuicyjny panel użytkownika, pozwalający na bezproblemową jej obsługę. z każdym rokiem aplikację pobiera coraz więcej osób, które doceniają płynące z niej korzyści.

Jedna odpowiedź

  1. Awatar Layla
    Layla

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *