Rozrywka

Aplikacja Polomarket

Ostatnia aktualizacja 28 marca 2024 przez Redakcja

Aplikacja Polomarket – korzyści

Obecnie praktycznie każda większa marka zakupowa posiada własną aplikację na telefon. Polomarket również ma swoją własną. Nie inaczej jest również w przypadku praktycznie każdej większej sieci w Polsce. Dlaczego? Głównie z tego względu, że generuje ona masę potencjalnych korzyści, które skierowane są bezpośrednio w stronę każdego klienta. W praktyce otrzymuje on dostęp do szeregu zniżek niedostępnych nigdzie indziej, cashbacku w postaci punktów lojalnościowych oraz atrakcyjnych ofert dla stałych klientów.

Korzyści z aplikacji Polomarket:

 • POLOkarta online
 • Promocje i rabaty
 • Gazetki i katalogi
 • Przepisy
 • Akcje lojalnościowe
 • Lista sklepów
 • Lista zakupów

Nową aplikacja POLOmarket można pobrać bezpośrednio z app store dedykowanego dla danego urządzenia iOS lub z Androidem. Proces pobierania jest bardzo prosty i w zaledwie kilka chwil można cieszyć się pełnią dostępnych usług. Warto zaznaczyć, że aplikacja Polomarket jest za darmo, dlatego pobrać ją i posiadać w pamięci urządzenia zawsze warto, a w szczególności gdy częściej robimy zakup akurat w sklepie tej marki. Jak założyć aplikację Polomarket? W jaki sposób korzystać z atrakcyjnej oferty tej sieci? Dowiesz się więcej na ten temat właśnie w tym artykule!

Jak założyć aplikację Polomarket?

W zasadzie nic prostszego. Wystarczy pobrać plik z Google Play lub jego odpowiednika iOS, a następnie przejść do zakładania profilu. Rejestracja w tym aspekcie jest bardzo prosta i trwa zaledwie kilka chwil.

Jak założyć aplikację Polomarket? Wystarczy do tego Twój adres email, numer telefonu, hasło i gotowe! Wszystko w parę minut. Od momentu weryfikacji możesz korzystać z pełni możliwości zapewnianych w ramach aplikacji Polomarket.

 1. Wejdź na telefonie w Sklep Google Play
 2. Wpisz do wyszukiwarki „polomarket”
 3. Zainstaluj aplikację
 4. Uruchom aplikację i dokonaj rejestracji, przygotuj numer telefonu i adres email.
 5. Na telefon otrzymasz kod weryfikacyjny, wpisz go w aplikacji
 6. Gotowe
Czytaj również  Kto może być świadkiem bierzmowania - rodzic?

W 100% polska sieć sklepów spożywczych oferuje swoim klientom Polokartę od kilku lat w wersji na aplikację. Polomarket w ramach programu lojalnościowego oferuje zdecydowanie szerszy zakres korzyści dla klienta niż dotychczas. Dedykowane aplikacje mobilne na iOS oraz Androida działają bez szwanku i rzadko występuje problem związany z instalacją bądź pobraniem.

W zasadzie w kilka chwil można otrzymać dostęp do atrakcyjnych zniżek, zbierania punktów wymienialnych na produkty bądź bonusy i wiele innych. Nowa aplikacja POLOmarket to masa zalet opakowana w pełni funkcjonalny produkt przeznaczony na urządzenia mobilne.

Aplikacja Polomarket – pobierz za darmo

Aplikacja Polomarket dostępna jest całkowicie za darmo. Wystarczy pobrać niezbędny plik w Google Play bądź App Store na iOS. Po zarejestrowaniu się, klient otrzymuje możliwość uczestniczenia w programie lojalnościowym, który zapewnia szereg profitów dostępnych do tej pory wyłącznie dla posiadaczy Polokarty w wersji fizycznej. Nowa aplikacja POLOmarket nie wymaga posiadania przy sobie kart, dzięki czemu można ją mieć zawsze ze sobą na telefonie.

Aplikacja Polomarket na Android – https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.polomarket.android

Aplikacja Polomarket na iOS – https://apps.apple.com/us/app/polomarket-wi%C4%99cej-korzy%C5%9Bci/id1477471625?l=pl&ls=1

Udogodnienie pozwala zaoszczędzić masę pieniędzy, które i tak wydamy na niezbędne zakupy. Klienci w aplikacji Polomarket mogą liczyć na wiele dodatkowych promocji, które nie są dostępne dla pozostałych osób bez konta w markecie. Dotyczy to m.in. kupowania określonych produktów po obniżonych cenach, a także zbierania punktów, które można wymienić na na asortyment sklepu bądź kolejne zniżki.

Czy warto ją założyć? Jak najbardziej. Pobierz ją za darmo, a aplikacja Polomarket zwróci Ci część środków, które i tak będziesz musiał przeznaczyć na zakup artykułów spożywczych bądź innych produktów niezbędnych do codziennego funkcjonowania.

W porównaniu do konkurencji aplikacja Polomarket prezentuje się wręcz doskonale i nie ma obecnie w swoim segmencie żadnych braków na tle innych graczy w branży. Wypróbuj i w parę minut zyskaj wiele bonusów, które zwrócą Ci się z czasem!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *