Aplikacja Lewiatan

Aplikacja Mój Lewiatan to odpowiedź polskiej sieci handlowej na aplikacje innych firm np. aplikacja Lidl czy karta moja biedronka. Lewiatan to jedna z większych rodzimych sieci handlowych w naszym kraju i naturalnym było, że chcąc utrzymać klientów oraz móc się dalej rozwijać, będzie musiała stworzyć aplikację wzorem konkurencji. Mój Lewiatan to aplikacja, którą będziesz w stanie wykorzystać na wiele sposobów, a my pokażemy ci jakie korzyści daje aplikacja lewiatan i dlaczego warto mieć ją na swoim telefonie.

Aplikacja Mój Lewiatan – korzyści

Programy lojalnościowe, zawsze mają ten sam jeden cel, czyli zachęcić klientów do robienia zakupów w konkretnej sieci sklepów oferując w zamian drobne rabaty i dostęp do różnych promocji. Choćby z tego względu warto jest mieć na telefonie aplikacje do najczęściej uczęszczanych sklepów, w ten sposób w skali roku można zaoszczędzić fajne pieniądze. Jedną z takich aplikacji jest Mój Lewiatana, darmowa aplikacja, która ma wbudowaną kartę Lewiatan, na której możemy gromadzić punkty, które wymieniane są na rabaty.

Podstawowym zadaniem aplikacji Lewiatan jest udostępnianie klientom informacji o aktualnie trwających promocjach, w tym lokalnych promocjach. Co za tym idzie, jeżeli sklep Lewiatan znajdujący się blisko Ciebie będziesz miał promocję, będziesz z nimi na bieżąco.

Kolejną opcją wykorzystywaną w większości tego typów aplikacji jest możliwość zrobienia listy zakupów. Naturalnie tą funkcję może zastąpić notatnik w telefonie, ale warto wiedzieć, że taka opcja jest dostępna.

Jeżeli lubisz przygotowywać posiłki, a Twoim daniem popisowym jest coś więcej niż jajecznica na boczku to zainteresuje Cię dostęp do dużej bazy przepisów z kanału „Gotuj z Lewiatanem”.

Jednak kluczową korzyścią jest dostęp do elektronicznej karty Mój Lewiatan, na której gromadzimy punkty lojalnościowe. Aplikacja pozwala również być na bieżąco z ilością punktów jakie posiadamy na koncie.

Aplikacja daje również możliwość brania udziału w konkursach, ich częstotliwość uzależniona jest od właściciela marki Lewiatan.

Aplikacja Mój Lewiatan – jak zainstalować

Cały proces instalacji oraz aktywacji aplikacji jest bardzo prosty a to za sprawą tego, że aplikacja jest dostępna w sklepie Play na telefonach z systemem Android oraz w sklepie Apple dla telefonów z iOS.Jeżeli chcesz zainstalować aplikację Lewiatan postępuj zgodnie z instrukcją.

  1. Uruchom sklep Play
  2. Wpisz w wyszukiwarkę „Mój Lewiatan”
  3. Odnajdź aplikację i kliknij zielony przycisk „Zainstaluj”
  4. Aplikacja zostanie zainstalowana na Twoim telefonie
  5. Uruchom aplikacje

Aplikacja nie zajmuje dużo miejsca, po jej uruchomieniu zostaniesz poproszony o wybór swojego sklepu. Jeżeli chcesz dodać kartę do aplikacji będziesz musiał/musiała dokonać rejestracji w aplikacji.

Aplikacja mój Lewiatan czy warto?

Ciężko mówić o aplikacji, która jest darmowa i daje możliwość oszczędzania pieniędzy, że jest niewarta zainstalowania. Jednak karta Lewiatan dostępna jest również w formie fizycznej, a sama aplikacja nie gwarantuje dostępu do zbyt rozbudowanych i przydatnych funkcji. Jeżeli nie masz miejsca na telefonie, a masz wyrobioną kartę Lewiatan, to aplikacja nie jest Ci niezbędna. Jeżeli jednak lubisz mieć wszystko w wersji elektronicznej, a informacje o promocjach traktujesz jako wartościowe, to aplikacja Mój Lewiatan powinna znaleźć się na twoim telefonie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *