Redakcja

Cieszymy się, że możemy tworzyć dla was artykuły. Zapraszamy do lektury.

Aplikacja Lewiatan

Posted by

aplikacja mój lewiatan

Aplikacja Mój Lewiatan to odpowiedź polskiej sieci handlowej na aplikacje innych firm np. aplikacja Lidl czy karta moja biedronka. Lewiatan to jedna z większych rodzimych sieci handlowych w naszym kraju i naturalnym było, że chcąc utrzymać klientów oraz móc się dalej rozwijać, będzie musiała stworzyć aplikację wzorem konkurencji. Mój Lewiatan to aplikacja, którą będziesz w stanie wykorzystać na wiele sposobów, a my pokażemy ci jakie korzyści daje aplikacja lewiatan i dlaczego warto mieć ją na swoim telefonie.

Aplikacja Mój Lewiatan – korzyści

Programy lojalnościowe, zawsze mają ten sam jeden cel, czyli zachęcić klientów do robienia zakupów w konkretnej sieci sklepów oferując w zamian drobne rabaty i dostęp do różnych promocji. Choćby z tego względu warto jest mieć na telefonie aplikacje do najczęściej uczęszczanych sklepów, w ten sposób w skali roku można zaoszczędzić fajne pieniądze. Jedną z takich aplikacji jest Mój Lewiatana, darmowa aplikacja, która ma wbudowaną kartę Lewiatan, na której możemy gromadzić punkty, które wymieniane są na rabaty.

Podstawowym zadaniem aplikacji Lewiatan jest udostępnianie klientom informacji o aktualnie trwających promocjach, w tym lokalnych promocjach. Co za tym idzie, jeżeli sklep Lewiatan znajdujący się blisko Ciebie będziesz miał promocję, będziesz z nimi na bieżąco.

Kolejną opcją wykorzystywaną w większości tego typów aplikacji jest możliwość zrobienia listy zakupów. Naturalnie tą funkcję może zastąpić notatnik w telefonie, ale warto wiedzieć, że taka opcja jest dostępna.

Jeżeli lubisz przygotowywać posiłki, a Twoim daniem popisowym jest coś więcej niż jajecznica na boczku to zainteresuje Cię dostęp do dużej bazy przepisów z kanału „Gotuj z Lewiatanem”.

Jednak kluczową korzyścią jest dostęp do elektronicznej karty Mój Lewiatan, na której gromadzimy punkty lojalnościowe. Aplikacja pozwala również być na bieżąco z ilością punktów jakie posiadamy na koncie.

Czytaj również  Kod PUK Play

Aplikacja daje również możliwość brania udziału w konkursach, ich częstotliwość uzależniona jest od właściciela marki Lewiatan.

Aplikacja Mój Lewiatan – jak zainstalować

Cały proces instalacji oraz aktywacji aplikacji jest bardzo prosty a to za sprawą tego, że aplikacja jest dostępna w sklepie Play na telefonach z systemem Android oraz w sklepie Apple dla telefonów z iOS.Jeżeli chcesz zainstalować aplikację Lewiatan postępuj zgodnie z instrukcją.

  1. Uruchom sklep Play
  2. Wpisz w wyszukiwarkę „Mój Lewiatan”
  3. Odnajdź aplikację i kliknij zielony przycisk „Zainstaluj”
  4. Aplikacja zostanie zainstalowana na Twoim telefonie
  5. Uruchom aplikacje

Aplikacja nie zajmuje dużo miejsca, po jej uruchomieniu zostaniesz poproszony o wybór swojego sklepu. Jeżeli chcesz dodać kartę do aplikacji będziesz musiał/musiała dokonać rejestracji w aplikacji.

Aplikacja mój Lewiatan czy warto?

Ciężko mówić o aplikacji, która jest darmowa i daje możliwość oszczędzania pieniędzy, że jest niewarta zainstalowania. Jednak karta Lewiatan dostępna jest również w formie fizycznej, a sama aplikacja nie gwarantuje dostępu do zbyt rozbudowanych i przydatnych funkcji. Jeżeli nie masz miejsca na telefonie, a masz wyrobioną kartę Lewiatan, to aplikacja nie jest Ci niezbędna. Jeżeli jednak lubisz mieć wszystko w wersji elektronicznej, a informacje o promocjach traktujesz jako wartościowe, to aplikacja Mój Lewiatan powinna znaleźć się na twoim telefonie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *