Redakcja

Cieszymy się, że możemy tworzyć dla was artykuły. Zapraszamy do lektury.

Aplikacja Leroy Merlin

Posted by

Aplikacja leroy merlin

Sklep Leroy Merlin jest obecnie jednym z najpopularniejszych marketów budowlanych w Polsce. Bardzo szeroki wybór asortymentu wszelkiego rodzaju, oraz konkurencyjne ceny sprawdzają, że coraz większa ilość osób korzysta z oferty tego marketu budowlanego.

Wszyscy, którzy często robią zakupy w sieci sklepów Leroy Merlin powinni zainteresować się dedykowaną aplikacją, która posiada wiele przydatnych i praktycznych funkcji. Dlaczego zatem warto używać aplikacji Leroy Merlin?

Aplikacja Leroy Merlin jakie ma funkcje?

Głównym celem aplikacji Leroy Merlin jest dostarczenie funkcji, które w zdecydowany sposób ułatwią robienie zakupów w tym markecie budowlanym. Aplikacja ma wiele przydatnych i praktycznych funkcji, takich jak:

  • Sprawdzanie dostępności danych produktów w konkretnym markecie Leroy Merlin,
  • Zaawansowana wyszukiwarka, która charakteryzuje się podpowiedziami, możliwością szukania produktów po kodzie kreskowym lub numerze referencyjnym,
  • Dokładne dane na temat produktu
  • Na bieżąco aktualizowane oferty promocyjne
  • Przeglądanie, czytanie i wystawianie opinii o produktach z poziomu aplikacji,
  • Schowek, w którym można gromadzić potrzebne produkty, dzięki czemu finanse są zawsze pod kontrolą.

Wśród zalet i praktycznych funkcji aplikacji nie sposób nie wymienić synchronizacji pomiędzy schowkiem w aplikacji a schowkiem i koszykiem na stronie Leroy Merlin. Dzięki takiej synchronizacji możliwości robienia zakupów są nieograniczone – możemy kupować produkty budowlane zarówno przy domowym biurku, jak i poprzez aplikację z miejsca budowy. Funkcja ta zdecydowanie ułatwia i usprawnia szybkie robienie zakupów.

Warto podkreślić, że produkty zakupione przez internet można także szybko odebrać w konkretnym markecie, dzięki czemu omija się proces stania w kolejce do kasy. Przed wyjazdem po zakupy warto sprawdzić godziny otwarcia danego sklepu Leroy Merlin, które także dostępne są w aplikacji.

Czytaj również  Modivo opinie

Aplikacja leroy merlin jak pobrać i zarejestrować?

Aplikacja Leroy Merlin dostępna jest za równo dla telefonów z systemem Android, jak i tych z iOS. Oznacza to, że aplikacja ta dostępna jest zarówno w sklepie Google Play, jak i App Store. Samo pobieranie aplikacji jest błyskawiczne, zaś samo oprogramowanie nie zajmuje dużo miejsca w pamięci telefonu, co w dzisiejszych czasach bywa szczególnie istotne.

Warto podkreślić, że istnieją trzy sposoby na ściągnięcie aplikacji Leroy Merlin: pierwszym jest zeskanowanie kodu QR na internetowej stronie Leroy Merlin. Drugi sposób to tradycyjne wyszukanie aplikacji w Google Play i AppStore.

Trzecią metodą jest kliknięcie w linki na stronie Liroy Merlin, które bezpośrednio przekierowują do Google Play i AppStore.

Jeśli chodzi o rejestrację, to jest ona tak samo prosta i szybka, jak w przypadku tworzenia konta na stronie internetowej Leroy Merlin. Warto zaznaczyć, że osoby, które posiadają już takie konto nie musza ponownie się rejestrować – wystarczy jedynie zalogować się na swój e-mail i hasło.

Leroy Merlin karta dom aplikacja

Market budowlany Leroy Merlin ma jeszcze jeden powód, dla którego warto jest ściągnąć aplikację – jest to program lojalnościowy DOM. W programie tym zbieramy punkty za każde zakupy w marketach Leroy Merlin.

Głównymi zaletami programu DOM jest dostęp do ofert specjalnych przygotowanych wyłącznie dla klubowiczów, dostęp do historii zakupów, a także łatwy zwrot towaru – cała historia zakupowa zapisuje się na aplikacji, dzięki czemu do zwrotu nie potrzeba paragonów.

Punkty zbiera się po to, by wymienić je na 5% całodziennego rabatu lub na aż 10% takiego upustu. Leroy Merlin karta DOM aplikacja, to doskonały sposób na optymalizacje zakupów budowlanych, zarówno jeśli chodzi o cenę, jak i łatwość w ewentualnych zwrotach.

Czytaj również  Wzrost w stopach i calach

Aplikacja leroy merlin jak sprawdzić punkty?

Punkty w programie lojalnościowym DOM można sprawdzić na dwa sposoby. Po pierwsze ilość zebranych przez nas punktów w programie DOM widnieje zaraz po zalogowaniu na swoje konto na stronie Leroy Merlin. Dzięki temu nigdy nie umknie nam rabat 5 lub 10%.

Drugą metodą jest kontrolowanie punktów na bieżąco w aplikacji Leroy Merlin. Punkty wyświetlane są w intuicyjnych miejscach, dzięki czemu naprawdę trudno je przegapić. Każdorazowe zakupy w marketach Leroy Merlin generują punkty, dlatego zawsze warto kontrolować, czy nie uzbieraliśmy już wystarczającej ilości, która pozwoli nam na atrakcyjne rabaty.

Aplikacja leroy merlin czy warto?

Aplikacja leroy merlin jest bardzo praktycznym rozwiązaniem dla wszystkich osób, które regularnie kupują w tych marketach budowlanych. Dostęp do blisko 70 tysięcy produktów z poziomu aplikacji pozwala na planowanie zakupów zawsze i wszędzie.

Przy pracach remontowych i budowlanych jest szczególnie istotne. Warto nadmienić, że w aplikacji znajdują się zawsze aktualne promocje, dzięki czemu zakupy mogą kosztować znacznie mniej. Podsumowując, leroy merlin aplikacja punkty jest doskonałym rozwiązaniem dla każdego, kto często robi zakup budowlane.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *