Aplikacja Carrefour

Estimated read time 4 min czytania

Zbieranie punktów lojalnościowych to bardzo ciekawy program bonusowy dla klientów. Aplikacja Mój Carrefour pozwala część wybranych punktów wymieniać na atrakcyjne promocje lub nawet darmowe produkty dla właściciela. W praktyce wystarczy wykorzystać do tego aplikację Carrefour do pobrania za darmo na telefon. Kilka prostych czynności rejestrujących i można już w 100% cieszyć się zwrotem części kosztów, które i tak musimy ponieść na zakupach. Działa to w pewnym sensie na zasadzie cashbacku. Jak założyć aplikację Carrefour? Jak działa aplikacja Carrefour? Dowiesz się więcej właśnie tutaj!

Jak założyć aplikację Carrefour?

Po zainstalowaniu aplikacji z app store w telefonie konieczna jest rejestracja. Można to zrobić za pomocą konta w mediach społecznościowych bądź samodzielnie lub podając swoje dane osobowe, a w tym email i hasło.

Następnie trzeba potwierdzić rejestrację i można w 100% korzystać z aplikacji Mój Carrefour. Dostępna jest ona w dowolnym standardzie na iOS, a także Android w nawet starszych wersjach. Sprawia to, że użytkowanie jest niezwykle elastyczne i nie generuje żadnych dodatkowych problemów.

 1. Uruchom Sklep Google Play
 2. Wpisz „Mój Carrefour”
 3. Pobierz aplikację i zainstaluj
 4. Zarejestruj się za pomocą adresu email, facebooka lub telefon
 5. Gotowe, możesz używać aplikacji facebook

Jedyne co trzeba to założyć, a następnie wykorzystywać w praktyce. Dodatkową zaletą jest to, że Aplikacja Carrefour do pobrania jest za darmo na telefon.

Aplikacja mój Carrefour –  jak korzystać?

Najbardziej atrakcyjną częścią aplikacji Carrefour są bez wątpienia kody rabatowe. Te aktywowane mogą być za każdym razem, ale muszą być dostępne przed zakupami. Przy płatności wystarczy pokazać kasjerowi kartę lojalnościową z poziomu aplikacji, a ten zczyta kod kreskowy i w ten sposób zniżki naliczą się automatycznie. Aplikacja Mój Carrefour jest więc prosta w aspekcie jak z niej korzystać.

Czytaj również  Aplikacja Leclerc

Mój Carrefour to jedna z najlepiej rozbudowanych aplikacji tego typu na polskim rynku. Bez problemu w tym aspekcie konkuruje z mobilkami swoich konkurentów. Każdy kto często robi zakupy w sklepach spożywczych powinien zaopatrzyć się właśnie w aplikację Carrefour w przypadku, gdy korzysta z reguły z tej marki.

Dodatkową zaletą jest również to, że zakupy spożywcze online również dostępne są w tej sieci. W tej formie również skorzystać można z licznych i atrakcyjnych rabatów bądź zniżek, przeznaczonych dla aplikacji Mój Carrefour.

Nie mogę pobrać aplikacji Carrefour

W tym aspekcie z reguły problem pozostaje po stronie urządzenia. Najprościej będzie przywrócić je do ustawień fabrycznych. Jeśli nie możesz pobrać aplikacji Carrefour, to warto skontaktować się z infolinią, gdyż takie przypadki po prostu się zdarzają.

Często jednak jest to wina telefonu użytkownika. Dobrze jest również zaktualizować system w telefonie, gdyż jeśli posiadasz przestarzałe aktualizacje, to mogą być one po prostu już nie obsługiwane przez daną wersję aplikacji Mój Carrefour.

Dodatkowo warto sprawdzić, czy aplikacja działa na podobnym smartfonie, gdyż może się okazać, że starszy model, który posiadasz po prostu przestał być obecnie obsługiwany. Wtedy niezbędna jest wymiana telefonu na nowszy.

Aplikacja Carrefour – czy warto?

Zdecydowanie tak, gdyż Aplikacja Carrefour do pobrania jest za darmo na telefon. Praktycznie każdy może z niej skorzystać, a przez to otrzymać dostęp do atrakcyjnych rabatów i akcji promocyjnych.

Korzyści z aplikacji Carrefour:

 • Nie ominą Cię żadne promocje
 • Czytnik cen produktów, możesz sprawdzić ceny produktów telefonem
 • Aktualne gazetki
 • Możliwość robienia listy zakupów
 • Karta lojalnościowa
 • Kupony i bony

Wybór jest więc w tym aspekcie oczywisty. Jeśli wiesz już jak jak założyć Aplikację Carrefour, to zdecydowanie masz świadomość, że jest ona o wiele prostsza w regularnym użytkowaniu niż standardowe plastikowe karty. taką można po prostu zgubić bądź nie mieć jej przy sobie, a przez to nie można skorzystać z licznych promocji.

Czytaj również  Konfiguracja MMS a2mobile

Kody rabatowe nie naliczają się też same. Trzeba je zawsze uruchomić manualnie w aplikacji Carrefour, jednak zajmuje to dosłownie kilka chwil. W paru prostych krokach bez problemu otrzymujemy dostęp do szerokiego spektrum atrakcyjnych cenowo produktów.

Jeśli wiemy jak skorzystać z aplikacji Carrefour, to uda nam się bez problemu zaoszczędzić bardzo dużo wydatków, które i tak trzeba uznać za niezbędne.

Sprawdź również

A to znasz?

+ Nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj swój