Aplikacja Auchan

Różnorodne programy lojalnościowe obecnie stanowią niemalże nieodłączną część naszego codziennego życia. Dla sklepów jest to jeden z lepszych sposobów na to, aby przyciągnąć uwagę jak największej ilości potencjalnych klientów. Oferowana przez sieć Auchan aplikacja to jedna z propozycji, skierowanych do klientów robiących zakupy w tej właśnie sieci. Aplikacja na smartfony jest odpowiedzią na oczekiwania dzisiejszych klientów, którzy preferują j3 zamiast tradycyjnych, plastikowych kart.

Auchan aplikacja korzyści

Aplikacja mobilna Auchan  jest dostępna za darmo, pobrać ją można ze sklepu Google. Zarówno użytkownicy smartfonów z systemem Android jak też iOS bez problemu mogą z niej korzystać. Aplikacja nie zajmuje zbyt wiele miejsca w pamięci urządzenia, jednak do jej poprawnego działania niezbędne jest połączenie z Internetem.

  • Dostęp do promocyjnych kuponów dostępnych tylko dla osób mających aplikację
  • Gazetki promocyjne
  • Namierzanie sklepów w okolicy
  • Przepisy kucharskie

Oczywiście aby móc korzystać z pełni z tego co aplikacja oferuje klientom konieczne jest dokonanie rejestracji, która jednak nie zajmuje zbyt wiele czasu. Dzięki temu klienci mogą liczyć na dodatkowe korzyści w czasie dokonywania zakupów w sklepie.

Zazwyczaj dzięki wykorzystywaniu aplikacji w czasie dokonywania zakupów można zaoszczędzić pieniądze, dzięki rabatom dostępnym dla klientów.

Auchan aplikacja jak pobrać

Oferowana przez Auchan aplikacja na telefon dostępna jest w sklepie Google, do pobrania za darmo. Klienci którzy chcą mieć pewność pobrania odpowiedniej mogą wyszukać informacje na temat aplikacji na stronie internetowej Auchan, gdzie znajda link umożliwiający jej pobranie.

Po pobraniu aplikacji i jej uruchomieniu konieczne jest zarejestrowanie klienta. Do tego niezbędne jest podanie niektórych danych osobowych, adresu poczty elektronicznej jak również numeru telefonu. Po rejestracji można w pełni korzystać z możliwości jakie daje aplikacja.

  • Wjedź w sklep Google Play
  • Znajdź aplikację Auchan
  • Kliknij zielony przycisk zainstaluj
  • Aplikacja zostanie dodana do ekranu w Twoim telefonie
  • Otwórz aplikację
  • Zarejestruj się

Klienci muszą jedynie zeskanować aplikację podczas płacenia za zakupy, dzięki czemu zyskują dodatkowe korzyści czy oszczędności. Aplikacja w czasie korzystania z niej w sklepie potrzebuje dostępu do Internetu, gdyż dostępne kupony muszą być aktywowane przed dokonaniem płatności w sklepie. Jednakże jest ona tak wykonana, aby nie pobierała zbyt wiele danych, co sprawia że nie potrzeba zbyt wiele danych, aby móc z niej bez problemu korzystać.

Aplikacja Auchan czy warto?

Klienci obecnie bardzo często poszukują różnorodnych sposobów na dodatkowe korzyści podczas zakupów. Aplikacja Auchan to jedna z takich właśnie możliwości, sieć bowiem stara się dostarczać klientom to, czego najbardziej poszukują. Jedną z bardziej wymiernych korzyści, jakie klienci zyskują podczas korzystania z aplikacji są kupony.

Pozwalają one na obniżenie ceny wybranych produktów w różnorodny sposób. Niektóre umożliwiają zakup określonej ilości produktów po niższej cenie, określonej procentowo, inne zaś zmniejszają koszt zakupu wybranych produktów w przypadku kupna określonej ich ilości.

Niewątpliwym plusem jest to, że kupony dostępne w aplikacji dostosowywane są do preferencji zakupowych klientów. Często bowiem bazują na tym, co klienci najczęściej kupują, i kupony które pojawiają się w aplikacji są przez klientów wykorzystywane bardzo często.

Korzystanie z aplikacji Auchan zdaniem klientów jest bardzo korzystne. Poza tym, że mają możliwość korzystania z kuponów mogą również przeglądać bieżące czy przyszłe gazetki. To z pewnością umożliwia lepsze planowanie zakupów, zainteresowani klienci mogą bowiem zaplanować zakup interesujących ich produktów w znacznie niższych, promocyjnych cenach.

W połączeniu z dostępnymi kuponami pozwala to klientom zaoszczędzić spore kwoty, zwłaszcza przy regularnym korzystaniu z aplikacji. Na pobranie aplikacji Auchan decydują się przede wszystkim ci klienci którzy mieszkają w bliskości marketów i w związku z tym często robią tam zakupy.

Ponieważ sieć z każdym rokiem otwiera coraz więcej sklepów, nie dziwi fakt że zwiększa się również ilość osób, które decydują się na pobranie i aktywne korzystanie z aplikacji mobilnej Auchan. Z pewnością jest aplikacją wartą zainteresowania dla klientów sklepów tej sieci.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *