Redakcja

Cieszymy się, że możemy tworzyć dla was artykuły. Zapraszamy do lektury.

,

Apart karta podarunkowa

Posted by

karta podarunkowa apart

Każda kobieta uwielbia biżuterię, dlatego karta podarunkowa Apart z pewnością może stanowić doskonały prezent dla każdej PAni. Dzięki niej kobieta sama może kupić sobie wybrany prezent, ogranicza ją jedynie wartość otrzymanej karty i znajdujących się na niej środków. Jeśli pani otrzyma kartę o sporym nominale, bez problemu może wykorzystać kartę do zakupów więcej niż jeden raz, gdyż karta nie ma ograniczeń co do ilości transakcji wykonywanych przy jej zastosowaniu. Oczywiście w takiej sytuacji warto pilnować salda karty, aby wiedzieć ile pozostało do wykorzystania.

Karta podarunkowa Apart

Proponowany przez Apart bon podarunkowy to wiele możliwości wyboru, jak chodzi o nominały oraz nawet wygląd kart. Karta upominkowa Apart może być kupiona jako karta wirtualna jak również jako karta fizyczna.

Wówczas można wybierać spośród wielu grafik, które mają być zastosowane na wybranej karcie.

W przypadku kart fizycznych, szczególnie tych kupowanych online należy jednak pamiętać o czasie jaki jest potrzebny na przesłanie karty. Od ręki można kartę zakupić w salonach stacjonarnych, dzięki czemu od razu można ją przekazać osobie, dla której ma być przeznaczona.

Apart karta podarunkowa online

Apart karta podarunkowa online to możliwość kupna kart podarunkowych za pośrednictwem Internetu. Plusem jest to, iż zamawiający może samodzielnie wybrać wartość karty jak również wiele innych szczegółów.

Karta podarunkowa online Apart w formie wirtualnej daje możliwość spersonalizowania kartki, dodając własne życzenia lub dedykację. Poza tym karta wirtualna może być dostarczona bezpośrednio do osoby która ma być nią obdarowana, a ściślej mówiąc na jej adres internetowy.

Czytaj również  Od ilu lat jest Valorant

Apart karta podarunkowa jak sprawdzić saldo?

Sprawdzenie salda karty nie stanowi żadnego problemu. Posiadacze produktów takich jak Apart karta podarunkowa saldo mogą sprawdzić na stronie internetowej. Aby sprawdzić saldo należy wpisać 20 cyfrowy numer karty.

  1. Wejdź na stronę https://www.apart.pl/swiat/karty/saldo
  2. Wpisz numer karty
  3. Kliknij Sprawdź saldo

Taka informacja z pewnością jest korzystna, pozwoli bowiem znacznie lepiej zaplanować zakupy z uwzględnieniem wykorzystania pozostałej na karcie kwoty.

Apart karta podarunkowa ważność

Apart karta podarunkowa  ma ograniczoną ważność, po tym czasie nie jest możliwe dalsze korzystanie z niej a pozostałe środki przepadają.

Ważność karty uzależniona jest od sposobu jej zakupu. Dla kart kupowanych w sklepach stacjonarnych wynosi ona 12 miesięcy od momentu jej zakupu. Nieco inaczej wygląda kwestia kart kupowanych za pośrednictwem Internetu.

  • Karty kupowane stacjonarnie ważne są od dnia zakupu przez 12 miesięcy.
  • Karty kupowane przez internet ważne są przez 12 miesięcy od dnia aktywacji.

Te bowiem po zakupie muszą być aktywowane, zaś ważność wynosi 12 miesięcy od aktywacji. Aktywacja jednak powinna być przeprowadzona nie później niż 12 miesięcy po zakupie karty.

Apart karta podarunkowa jak aktywować?

Jak chodzi o Apart karta podarunkowa aktywacja jest niezbędna tylko w przypadku kart kupionych online. Jest to podyktowane względami bezpieczeństwa.

  1. Wejdź na stronę https://www.apart.pl/swiat/karty/aktywuj
  2. Podaj numer karty i kod zabezpieczający
  3. Kliknij przycisk Aktywuj kartę

Jeśli kupiona została karta w formie fizycznej, na rewersie znajduje się kod, który należy wpisać w odpowiednie pola na stronie w celu jej aktywacji. Proces jednak nie zajmuje zbyt wiele czasu, dlatego też nie stanowi zbytniej przeszkody w bezproblemowym korzystaniu z karty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *