Redakcja

Cieszymy się, że możemy tworzyć dla was artykuły. Zapraszamy do lektury.

Angielski dla 4 latka

Posted by

angielski dla 4 latka

W dzisiejszych czasach brak znajomości języka angielskiego może czasami łączyć się z brakiem znalezienia pracy. W głównej mierze jest to związane z tym, że wielu pracodawców w swoich wymaganiach dla hipotetycznych przyszłych pracowników uwzględnia język angielski na poziomie przynajmniej komunikatywnym, ponieważ coraz częściej, nawet w zwykłym sklepie spożywczym, można natknąć się na osoby z zagranicy posługujące się tym językiem, głównie turystów, ale również mieszkańców.

Nie bez powodu na każdym etapie kształcenia w programie nauczania jednym z języków jest język angielski. Jest on jednym z najczęściej używanych języków na świecie i bez względu na to, w jakim miejscu człowiek się znajdzie, bez problemu jest w stanie porozumieć się za jego pomocą, nawet używając najprostszych zwrotów.

Najlepszym rozwiązaniem jest rozpoczęcie kształcenia już na wczesnym etapie rozwoju, stąd też angielski dla 4 latka, dla dziecka, które już zaczyna przyswajać wiedzę, jest świetnym rozpoczęciem spotkań z językiem. Zajęcia z języka angielskiego dla 4 latka różnią się o tyle od zwykłych programów nauczania  i sposobu prowadzenia zajęć, że powinna to być nauka angielskiego dla 4 latków, ale poprzez wykorzystanie zabawy.

Język angielski od 4 lat

Wiele przedszkoli ma w swojej ofercie nauczanie języka angielskiego, więc najmłodsze dzieci mają okazję spotkać się z nim już na wczesnym etapie edukacji. Jest to o tyle dobre rozwiązanie, ponieważ wiek przedszkolny, czyli zazwyczaj 3 – 4 –latkowie, jest wiekiem, w którym dzieci najbardziej przyswajają wiedzę, ale również z czystej ciekawości uczą się czegoś nowego. Stąd też popularne stają się kursy angielskiego dla dzieci.

angielski dla 4 latka

W sieci można znaleźć wiele ofert szkół, bardzo często szkół dwujęzycznych, w których dziecko będzie miało zapewnioną naukę. Angielski, szczególnie nauka angielskiego dla 4 latka, jest dobrym przygotowaniem dziecka do nauki tego języka na dalszych etapach kształcenia, ponieważ zaszczepienie go w dziecku już na początku może ułatwić mu jego naukę oraz uniknąć problemów ze zrozumieniem w porównaniu z dziećmi, które styczność z językiem będą mieć po raz pierwszy dopiero w szkole podstawowej.

Czytaj również  Serek Bieluch gdzie kupić

Nauka angielskiego dla 4 latka online a stacjonarnie

Jeżeli jednak dana placówka nie oferuje nauczania, można się pokusić o kurs języka angielskiego w szkołach językowych. Obecnie na rynku jest wiele takich miejsc, nie tylko umożliwiających naukę angielskiego, ale także inne języki obce.

W ofercie są zajęcia grupowe lub indywidualne, w różnych grupach wiekowych, począwszy od tych najmłodszych. Wystarczy wpisać frazę, np. “nauka angielskiego dla 4 – latka, język angielski dla 4 latków”, a wyświetli się nam mnóstwo ofert.

Coraz częściej szkoły umożliwiają opcję nauki online dla tych, którzy z jakichś względów nie mogą jej pobierać stacjonarnie lub po prostu jest to wygodniejsza dla nich forma.

W dobie rozwoju technologicznego udział w zajęciach może odbywać się przez komputer, ale także przez mobilne sprzęty, jak smartphone czy tablet, z czego  korzystaniem nie mają najmłodsze już dzieci. “Angielski online” to jedna z najczęściej wyszukiwanych fraz w wyszukiwarkach, ponieważ chętnych na naukę nie brakuje, jednak nie zawsze znajdzie czas na udział w zajęciach stacjonarnie, a połączyć się online można teraz wszędzie.

Kim jest native speaker?

Przy wyborze kursu należy zwrócić uwagę przede wszystkim na osoby prowadzące lekcje języka. Zazwyczaj są to osoby wykształcone, pedagodzy ze specjalnością nauki angielskiego lub lektorzy. Jednak coraz częściej reklamach swoich ofert szkoły językowe wspominają o nauce języka z native speakerem. Jest to osoba, która nie ma problemu z posługiwaniem się danym językiem, ponieważ ma z nim do czynienia od zawsze, dlatego też jest najlepszą osobą do nauki języka.

Ucząc się z taką osobą, trzeba wziąć pod uwagę, że nie zna ona naszego języka ojczystego, a jedynym sposobem na komunikację z nią jest porozumienie się, w tym przypadku, za pomocą języka angielskiego.

Mobilizuje to uczącego się do tworzenia najprostszych zdań w języku angielskim, co na początku mówienia jest bardzo ważne, ponieważ dużo osób ma problem nie ze zrozumieniem angielskiego, ale właśnie z mówieniem. Szczególnym przypadkiem jest nauka małych dzieci, np. nauka języka angielskiego dla 4 – latków, zwłaszcza w wieku przedszkolnym, które są na etapie uczenia mówienia i pisania, jest to dobry sposób na naukę języka, ponieważ oprócz nauki w języku polskim, mają możliwość nabycia umiejętności rozmawiania w obcym języku.

Czytaj również  Czy DPD pracuje w soboty

Kursy z native speakerem umożliwiają poznanie żywego języka obcego, takiego, którym na co dzień się posługują, co ułatwi naukę języka angielskiego dla 4 – latków.

Novakid z kursem online języka angielskiego dla 4 latków

Taką ofertę nauki języka angielskiego, zwłaszcza naukę angielskiego dla 4 latków, z native speakerem posiada w swojej ofercie szkoła Novakid. Na rynku bardzo ciężko znaleźć odpowiedniego native speakera, który nie tylko będzie umiał przekazać nam wiedzę, ale zrobi to w sposób ciekawy i zachęci do dalszej nauki, co w przypadku dzieci jest bardzo istotne, aby nie zrezygnowały z nauki, a wręcz zachęci i zmobilizuje do dalszego rozwoju.

angielski dla 4 latka

Novakid prowadzi zajęcia online dla dzieci w wieku 4-12 lat, a coraz popularniejsze staje się nauka angielskiego dla 4-latków, na których dzieci mają możliwość, w sposób przystępny i za pomocą zabaw, nauczyć się angielskiego, a także porozmawiać z native speakerem.

Lekcje angielskiego dla 4 latków, ale też innych grup wiekowych, nie są długie, aby dziecko się nimi nie znudziło. Zajęcia nauki angielskiego  prowadzone są w sposób indywidualny, z uwzględnieniem możliwości dziecka na danym etapie rozwoju.

Nauka angielskiego dla 4 latków online umożliwia uczestnictwo w zajęciach bez wychodzenia z domu, co w dzisiejszych czasach wielu rodziców sobie ceni, a także jest przychylniejsze dla dziecka, ponieważ eliminuje się stres związany z obcym otoczeniem i pozwala na skupienie się na nauce. Nauka angielskiego dla 4 – latka w Novakid stwarza duże możliwości pobudzenia u dziecka i rozwoju uczenia się angielskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *