Aplikacja HEBE na telefon

Drogerie Hebe to znane i lubiane miejsce na zakupy. Nie dziwi więc fakt, że idąc z duchem czasu klienci otrzymują rozwiązania takie jak aplikacja Hebe na telefon. Aplikacja Hebe daje dostęp do programu lojalnościowego drogerii, jednak ponadto zapewnia wiele innych korzyści. Nie trzeba się obawiać żadnych kosztów, bowiem na pytanie czy aplikacja Hebe jest darmowa? – odpowiedź jest jedna, tak jest za darmo. Z pewnością warto sprawdzić propozycję taka jak właśnie aplikacja Hebe co daje i jakie inne korzyści są z jej użytkowania. Zapoznaj się również z kartą Hebe czy klubem natura.

Aplikacja Hebe co daje?

Decydując się na zainstalowanie aplikacji jej użytkownicy uzyskują dostęp do wielu możliwości, z którymi wiążą się również oszczędności. Przede wszystkim bowiem  aplikacja Hebe zapewnia uczestnictwo w programie lojalnościowym drogerii.

To zaś możliwość korzystania na przykład z rabatów, które potrafią sięgać nawet 60 procent wartości wybranych kosmetyków. zapewnia także dostęp do rabatów na produkty dla dzieci dla rodziców, dzięki czemu mogą uzyskać kolejne, dodatkowe oszczędności.

 • Elektroniczna wersja karty Hebe
 • Zakupy online
 • Specjalne promocje
 • Możliwość skanowania produktów w celu otrzymania o nich informacji
 • Historia zakupów
 • Wyszukiwarka sklepów w pobliżu

Jednak nie są to jedyne opcje, w aplikacji klienci bowiem mają dostęp do rozwiązań takich jak na przykład skaner kodów kreskowych produktów. Dzięki temu mogą znacznie szybciej dowiedzieć się wszystkiego na temat interesujących ich artykułów czy dodać je do listy ulubionych.

Aplikacja Hebe jak zainstalować i się zarejestrować?

Instalacja aplikacji Hebe nie powinna sprawić problemu nikomu. Jest tak wymyślona, aby nie zajmować zbyt wiele pamięci, dlatego również użytkownicy starszych modeli smartfonów nie powinni mieć problemów z jej instalacją na swoim urządzeniu.

Po pobraniu aplikacji klienci mają możliwość rejestracji lub zalogowania. Ta druga opcja jest przeznaczona dla tych osób, które wcześniej rejestrowały się na przykład na stronie online drogerii.

 1. Uruchom sklep Google Play w telefonie albo App Store
 2. Znajdź aplikację Hebe
 3. Kliknij zielony przycisk Zainstaluj
 4. Po pobraniu zarejestruj się jeżeli nie masz konta, albo zaloguj jeżeli masz już konto na stronie hebe.pl
 5. Gotowe aplikacja Hebe jest aktywna

Wówczas wystarczy Ci jedynie zalogować, podając dane użyte na stronie. Jeśli jednak ktoś chce się zarejestrować, musi podać dane takie jak adres email, data urodzenia czy numer telefonu. Są one niezbędne do prawidłowego działania aplikacji jak również do personalizacji ofert prezentowanych w programie lojalnościowym.

Czy aplikacja Hebe jest darmowa?

Aplikacja Hebe jest całkowicie darmowa. Osoby zainteresowane jej posiadaniem powinny pobrać ją z oficjalnych sklepów, dostępna jest również na systemy iOS jak również Android. Użytkownicy zainteresowanie korzystaniem z aplikacji nie muszą obawiać się naliczania jakichkolwiek kosztów w związku z korzystaniem z niej.

Daje możliwość przeglądania oferty drogerii i tworzenia własnych list zakupów jak również ulubionych produktów.

Ponadto użytkownicy w każdej chwili mogą przeglądać aktualne oferty i rabaty. Podobnie jak wiele innych aplikacji, również ta informuje przy pomocy powiadomień o pojawiających się w niej nowościach.

Aplikacja Hebe to znaczne ułatwienie zakupów przy zachowaniu możliwości korzystania za rabatów w programie lojalnościowym. Aplikacja Hebe na telefon dostępna jest na wiele systemów operacyjnych, co ułatwia jej zainstalowanie. Z tego powodu liczba jej użytkowników rośnie w bardzo szybkim tempie, ponieważ doceniają przede wszystkim wygodę jej użytkowania. Aplikacja Hebe co daje swoim użytkownikom to przede wszystkim dostęp do wielu atrakcyjnych promocji i związanych  z tym korzyści.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *