Technologia

AAWireless gdzie kupić

Ostatnia aktualizacja 26 stycznia 2024 przez Redakcja

AAWireless to urządzenie, pozwalające na bezprzewodowe połączenie z Android Auto, dostępne dla wszystkich użytkowników smartfonów z Android 11. AAWireless charakteryzuje się zgrabnym kształtem, ma zaledwie 5x5x3 centymetry i można je podpiąć przez port USB w samochodzie. Co to jest AAWireless, gdzie można kupić urządzenie i do czego służy?

AAWireless – dlaczego warto kupić?

Niewielkie urządzenie, jakim jest AAWireless pozwala na bezprzewodowe połączenie z Android Auto. Jest ono podpinane przez złącze USB do samochodu i łączy się ze smartfonem za pomocą Bluetooth, tworząc tym samym jedną sieć wi-fi.

Ze względu na to, że wymiary urządzenia są niewielkie, można je na stałe zamontować w samochodzie, a jego samo podłączenie i konfiguracja nie zajmuje wiele czasu.

Oczywiście, aby AAWireless mógł połączyć się z samochodem, funkcja ta musi być dostępna także w pojeździe. Takie uaktualnienie zależy jednak od producenta auta, niestety samochodów, które obsługują program, jest do tej pory niewiele, gdyż jest to urządzenie nowe na rynku.

Z tego względu już powstają rozwiązania, które mają ułatwić obsługę AAWireless także samochodom bez tej funkcji.

AAWireless – gdzie kupić stacjonarnie?

Jeżeli interesuje nas stacjonarny zakup urządzenia AAWireless, niestety może być problem z zakupem stacjonarnym.

Należy pamiętać, że AAWireless to wciąż stosunkowo nowe urządzenie na rynku, o którym jeszcze wiele osób nie słyszało. Często nie wiedzą o nim także właściciele sklepów, dlatego znalezienie go w sprzedaży stacjonarnej może nie być proste.

Nie znany jest również sposób dystrybucji w najbliższych latach. Na ten moment, żadna polska firma nie zajmuje się dystrybucją.

AAWireless – gdzie kupić przez internet?

Jeżeli bardzo zależy nam na tym nowoczesnym gadżecie, a nasz samochód obsługuje program lub też chcemy zrobić komuś prezent, warto szukać AAWireless w sprzedaży online. W taki sposób nie wychodząc z domu, obejrzymy wszystkie najciekawsze oferty produktu.

Czytaj również  Wybierasz dostawcę internetu? Oto, na co warto zwrócić uwagę

Niestety nawet w sieci znalezienie urządzenia nie będzie tak proste jak bardziej popularnych gadżetów. W tym celu należy zajrzeć na zagraniczne strony:

  • indiegogo.com
  • cpeb.it
  • Amazon

Mała dostępność AAWireless spowodowana jest zapewne tym, że jest to nowość na rynku, a także tym, że niewiele samochodów urządzenie obsługuje.

Z czasem zapewne takich pojazdów będzie więcej, a więc i produkt stanie się bardziej powszechnie używany.

Gdzie kupić AAWireless? Najlepiej szukać ofert w sprzedaży online, gdyż w sieci uda nam się znaleźć najciekawsze oferty. Produkt wciąż rzadko dostępny jest w sprzedaży stacjonarnej, choć można o niego pytać w lokalnych sklepach ze sprzętem samochodowym lub elektronicznym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *